EJSMOND CLUB SP. Z O.O.

Spółka została powołana po to, aby kibice Arki Gdynia, którym nie jest obojętny los ich ukochanego Klubu – mogli być reprezentowani formalnie jako podmiot prawny, będący mniejszościowym akcjonariuszem Sportowej Spółki Akcyjnej Arka Gdynia.

Do spółki wprowadzono aportem w formie wkładu niepieniężnego 200 pakietów po 100 akcji EJSMOND CLUB SP. Z O.O. odpowiadające 5% ogólnej puli SSA ARKA GDYNIA.

 

Opcje zakupu

Osoba zainteresowana zakupem pakietu kontaktuje się mailowo lub telefonicznie z naszym biurem i ustala szczegóły zakupu oraz poddana zostaje weryfikacji. Po uzgodnieniu szczegółów następuje spotkanie u naszego Notariusza w celu podpisania umowy.

Osoba kupująca pokrywa koszt Notariusza.
Spółka pokrywa koszt związany ze zmianą w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Osoba zainteresowana kupnem pakietu i podpisaniem umowy u swojego Notariusza, przesyła swoje dane na adres e-mail w celu weryfikacji – jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie – kupujący otrzyma w odpowiedzi gotową i uzupełnioną umowę.

Umowę należy wydrukować i podpisać u swojego Notariusza za potwierdzeniem podpisu. Następnym krokiem jest dostarczenie umowy
z potwierdzeniem notarialnym do naszego biura. Przedstawiciel spółki również udaje się z umową do Notariusza i podpisuje ją za potwierdzeniem.

Po podpisaniu umowy przez obie strony kupujący otrzymuję gotową umowę, wraz z unikatowym certyfikatem potwierdzającym posiadanie pakietu.

Dostępnych pakietów

0
Stan na: 20.05.2020


Przesłanych formularzy

0
Stan na: 20.05.2020

Pobierz wzór
umowy

MASZ DO NAS PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z naszą Spółką i projektem EJSMOND CLUB.

kontakt@ejsmondclub.org
Facebook
Twitter

Wspierają nas

Projekty partnerskie