Jak wiecie, jako współwłaściciele Klubu jesteśmy zainteresowani wszelkimi aspektami jego funkcjonowania.
Ejsmond Club wyszukuje obszary, w których MZKS potrzebuje wsparcia.
 

Tym razem rzecz o Juniorach. Młodzi piłkarze Arki od lat stołują się w Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant, która mieści się na Stadionie. Do tej pory Olimpijska 5 brała to „na siebie”, natomiast w czasach pandemii nie jest w stanie sama finansować takich posiłków. We wrześniu i październiku większość kosztów pokryli akcjonariusze z Ejsmond Club. Postanowiliśmy zaangażować do pomocy społeczność związaną z Arką Gdynia.

 
W cenie pakietu – 15 zł – mieści się całodzienne, weekendowe wyżywienie dla młodego Arkowca. Nie jest to wysoka cena, a możemy wspólnie zadbać o Naszą Młodzież, która dumnie reprezentuje żółto-niebieskie barwy!
 
 200 zakupionych pakietów, zapewni posiłki do końca 2020 roku młodzieżowcom Arki mieszkającym w internacie, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.. W przypadku wykupienia większej ilości pakietów, przejdą one na rok kolejny! Wystarczy wejść pod wskazany link i zakupić „Pakiet Młodego Arkowca” lub udostępnić akcję dalej i namawiać znajomych do włączenia się w naszą wspólną inicjatywę.
 
 
Arka w to wierzy, przyszłość jest w Naszej Młodzieży !