#Aktualności

Uroczysta kolacja z Jedenastką 90-lecia

W niedzielę 1-go grudnia udziałowcy Ejsmond Club spotkali się na uroczystej kolacji z piłkarzami wybranymi do Jedenastki 90-lecia.
Piłkarze zostali zaproszeni, rzecz jasna, wraz ze swoimi małżonkami oraz dziećmi, za co byli szczególnie wdzięczni.
 

Pracownicy klubu niestety w żaden godny sposób nie uczcili ani 90-lecia Arki Gdynia, ani samych piłkarzy, nie licząc wywołania ich w przerwie meczu z Lechem Poznań i wręczenia pamiątek. Tak więc ponownie my, kibice, postanowiliśmy zadbać o to by nasi ulubieńcy poczuli się uhonorowani.

Spotkanie otworzyła przemowa wyjaśniająca ideę i założenia inicjatywy Ejsmond Club. Następnie piłkarze otrzymali przypinki EC oraz specjalne „Legitymacje” Honorowego Kibica. Tym samym stali się przyjaciółmi i częścią grona Ejsmonda, co również było dla nich wyróżnieniem.

W trakcie trwania wieczoru zapoznawaliśmy się, wymienialiśmy spostrzeżeniami i pomysłami na rozwój Naszego Ukochanego Klubu.

Udało nam się połączyć z Panem Januszem Kupcewiczem, legendą Arki, piłkarzem Jedenastek 80 i 90-lecia, który przebywał w Nowym Jorku,
ale z chęcią serdecznie pozdrowił wszystkich obecnych, co było zdecydowanie ozdobą tej uroczystej kolacji.

Wieczór trwał w najlepsze, wyczuwaliśmy rodzinną atmosferę, którą udało nam się stworzyć.  Nasi Bohaterowie odpowiedzieli na kilka pytań przed kamerą, otwierając się dla żółto-niebieskiej społeczności. Nie możemy się doczekać na prezentację tych ekskluzywnych materiałów!

Zebraliśmy podpisy na jubileuszowej koszulce od piłkarzy Jedenastki 90-lecia, która została przekazana Stowarzyszeniu Kibiców Gdyńskiej Arki
na aukcje Żółto-Niebieskiego Mikołaja!

Jesteśmy przeszczęśliwi, że udało się zorganizować tak wspaniały wieczór. Dziękujemy ekipie Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant
za pomoc w przygotowaniach i uświetnieniu tego wieczoru. Razem z Jedenastką i ich najbliższymi doświadczyliśmy czegoś wyjątkowego,
zwłaszcza w tak trudnych czasach dla naszego klubu. Daliśmy sobie duże pokłady nadziei na lepszą przyszłość dla Arki Gdynia, w którą mocno wierzymy.

Serdeczne pozdrowienia dla całej, Żółto-Niebieskiej Rodziny.