Na zwycięskim meczu przeciwko Koroną Kielce rozłożony został nasz baner z hasłem „W Jedności Siła!” 💪 To nie zwykła reklama.

To zachęta dla całej społeczności do wspierania lokalnych inicjatyw. Jednoczenia się w trudnych dla wszystkich czasach. My, jako kibice Arki Gdynia postanowiliśmy wesprzeć Klub, korzystając z oferty „Wielkich możliwości z Arką”. Tym samym pragniemy zachęcić sponsorów i każdego, kto chciałby dołożyć swoją „cegiełkę” do kasy klubowej ➡ wykupujmy reklamy, które oferuje Arka Gdynia SSA i udzielajmy wsparcia we wszelkich przewidzianych formach. Razem możemy więcej! 💛💙

Oczekujemy, że Klub wykaże się pomysłowością przy wprowadzanych akcjach, tak to czynią marketingi cenionych klubów jak Cracovia, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, czy Królowa Śląska. Każde pozytywne działanie na rzecz Klubu spotyka się z dobrym oddźwiękiem po długich latach marazmu.

Niech akcje marketingowe niosą za sobą realną propozycję rozwoju Arki Gdynia, do którego dalej wspólnymi siłami będziemy dążyć! Tego sobie też życzmy nawzajem na 2021 rok. 🤍❤ Jedności i skupienia się na tym, na czym nam najbardziej zależy – dobru Klubu.

Aktualne akcje u Arki Gdynia: 👊
 
ZBIÓRKA 💰 Żółto – Niebieski Mikołaj ➡ https://zrzutka.pl/458ztw
Zbiórka mleka, obiadków w słoiczkach, żywności i środków czystości dla
Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań
 
Pakiet reklamowy „Wielkie możliwości z Arką Gdynia”